Последната контрола на Дунав в Анталия срещу руския Химки беше прекратена след първата част при резултат 0:0. Отборът на Химки отказа да излезе за вторите 45 минути, поради проливния дъжд, който се изля през първото полувреме и направи терена изключително лош за игра.

Срещата започна с натиск на Дунав, който задържаше по-дълго време топката, но не успя да създаде опасно положение за гол. След 15-тата минута руснаците поеха инициативата и създадоха няколко положения пред вратата на Станислав Антонов, като единствено отличните намеси на стража на "Драконите" лиши съперника от гол.

Първото по-добро положение пред вратата на Химки дойде в 25-тата минута, когато пас на Инкоом зад гърба на съперника към Иса беше пресечен в последния момент от вратаря на руския отбор. В 35-тата минута "Драконите" претендираха за дузпа в наказателното поле на Химки, но съдията подмина ситуацията.