Септември – Дунав 1:1 /първо полувреме/, 31-и кръг, национален стадион „Васил Левски“.

Септември поведе в резултата в 5-та минута. Здравко Димитров центрира в наказателното поле на Дунав, където Мартин Ковачев в опита си да избие топкат я прати във вратата на Благой Макенджиев.

Дунав изравни резултата в 9-та минута. Драгош Фирцулеску бе намерен с дълъг пас, а Георги Стоичков не прецени добре топката и бе прехвърлен. Румънският футболист след това центрира прострелно в наказателното поле на Септември и Александър Дюлгеров в опита да изпревари Исмаил Иса и да му попречи да играе с топката, я вкара във вратата на Янко Георгиев.

В 20-та минута Мандиангу беше изведен отлично зад защитата на Дунав, но ударът му не намери целта.