Дунав Русе победи с 4:1 втородивизионния Несебър в контролна среща, която се игра на базата на Лудогорец в Разград.

Второ поредно нулево реми за Дунав в Турция

Русенци, които преди няколко дни се завърнаха от лагер в Турция, поведоха с 2:0 в рамките на четири минути през първата част. Васил Шопов откри резултата в 26-ата минута, а само след още четири удвои. В 32-ата минута несебърлии върнаха едно попадение чрез полузащитника Галин Димов.

През второто полувреме бяха извършени множество смени, като русенци стигнаха до убедителната победа с два гола на Бирсент Карагарен и в 49-ата и в 72-ата минути.

В последните 10 минути на вратата на Дунав застана роденият през 2002-а година Цветелин Енчев, заменил Станислав Антонов. Несебърлии също дадоха шанс на момчета от школата, като се появиха и две момчета на 17 години./ БТА