Дунав и Берое откриват пролетния полусезон на неутрален терен и без публика

Дунав и Берое ще дадат старт официално на пролетния полусезон в Първа лига с откриващия мач за кръга и втория дял.

Изиграният вече мач Монтана - Лудогорец /0:4/ бе отложен от есенния дял на шампионата.

Вижте важните новини преди двубоя между тимовете на Дунав и Берое. Двата тима се изправят един срещу друг в среща от 20-ия кръг на Първа лига, която започва в 17.30 ч.

И в двата тима има много нови футболисти, а срещата ще се изграе без публика поради наказание на русенския тим. Двубоят ще бъде отново в Разград, на неутралния и за двата отбора "Лудогорец Арена", където цяла есен домакинства русенският тим и ще продължи да го прави. Главен съдия ще бъде Никола Попов.

Срещата можете да следите минута по минута в Gong.bg. Гледайте я с картина по DIEMA SPORT 2, както и по GONG PLAY.