Левски гостува на Дунав в Русе в мач от 1/16-финалите на Sesame Купа на България. Срещата е с начален час 18:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а от Gong.bg ще ви направим съпричастни към сблъсъка, като го проследим минута по минута.

Дуна Русе е във Втора лига, където се бори за класиране в efbet Лига. Тимът е само на 4 точки от третата позиция и знае, че има всички шансове да атакува това място до края на сезона. Проблемът за русенци е, че имат едва 14 отбелязани тола в 17 мача, което е най-лошото постижение сред топ 15 от отборите в първенството.

Левски изпитва колебания в последните си срещи. Тимът на Николай Костов има едва един успех в последните си седем мача и това е добър шанс за "сините" отново да се върнат към пътя на победите, а и да наберат самочувствие за вътрешното първенство. Левски ще даде всичко от себе си в турнира, тъй като е добър шанс за участие в европейските клубни турнири догодина.