Дунав Русе и Царско село ще решат местата 12-13-то в efbet Лига. Срещата тази вечер от 18:15 часа може да наблюдавате в ефира на DIEMA SPORT и минута по минута на Gong.bg.

Както и да приключи срещата двата тима ще се изправят срещу втория и третия в класирането на Втора лига в края на седмицата.

При равенство или победа за Дунав, то русенци ще се класират на 12-ото място в класирането, което ще изправи отбора срещу третия във Втора лига - Монтана.  От русенския тим Любен Николов и Винченцо Ангелов са с коронавирус. Дунав е без успех като домакин от месец август 2019.

Царско село влиза в мача с три поредни победи като гост, тимът загуби тежко от Ботев Враца у дома, а наставникът на тима Любо Пенев иска повече желание от играчите.