Лудогорец приема в Разград Дунав Русе в последния мач от 24-ия кръг на efbet Лига.

Шампионите ще се опитат да се върнат на победния път, след като в четвъртък отпаднаха на 1/4-финал в турнира за Купата на България от Левски след дузпи. Жоржиньо е под въпрос, но Клаудиу Кешеру е възстановен. Абел Анисе получи повиквателна за националния отбор на Мадагаскар, а се заговори за интерес от страна на разградчани към играча на Ботев Пловдив и национал на България - Александър Тонев.

В Дунав Диян Димов и Кавалканте са наказани, Исаевски е под въпрос, а тимът от Русе вече 7 поредни двубоя е без победа.

Срещата започва в 17:30 часа и ще може да я гледате пряко в ефира на DIEMA SPORT, PLAY DIEMA XTRA, както и да я проследите минута по минута на Gong.bg.